Komt u ook op 16 mei?

Hits: 556

We hebben u nodig bij de gemeentevergadering op 16 mei in de Plantagekerk. Op die bijeenkomst krijgt u informatie over de financiën van onze kerk, de personele ontwikkelingen en over de voortgang van de ideeën rond de verbouwing van de Plantagekerk.Maar we gaan vooral het gesprek starten over de visie van onze PGH. Die is in 2015 opgeschreven in het beleidskader 2016-2020 “Bouwen en Vertrouwen”. Met dat als startpunt willen we een proces starten over hoe we Kerk willen en kunnen zijn in Harderwijk, in 2018 en daarna.

In deze digitale tijd met WhatsApp, Facebook, Snapchat, Instagram. Wat betekent de Boodschap van alle tijden voor ons en wat betekenen wij voor de samenleving waarin we staan? Hoe maken we plaats voor de verschillende manieren van geloofsbeleving in onze kerk als traditioneel, modern, evangelisch-charismatisch, liturgisch? En hoe geven we dat vorm voor oud, maar vooral ook voor jong? “Hoe doen we dat”.
En dit gesprek kan niet door kerkenraden alleen gedaan worden. Daarvoor hebben we u nodig.
Komt u op 16 mei?

Peter Scherpenisse, voorzitter Algemene Kerkenraad